Compania specializată în comercializarea sistemelor de încălzire, alimentare cu apă și climatizare este în căutare de:

Operator - depozit Chisinau (de la 6 000 lei)

Responsabilități:
- completarea mărfurilor în baza facturilor primite;
- primirea și deplasarea mărfurilor;
- încărcarea și descărcarea mărfurilor, amplasarea lor în interiorul depozitului;
- asigurarea integrității valorilor materiale;
- pregătirea mărfurilor pentru vînzare.

Cerințe:
- studii medii;
- experiența este binevenită;
- calități personale: conștiinciozitate, responsabilitate, abilități de lucru în echipă și individual, aptitudini organizatorice.

Condiții:
- pachet social competitiv;
- stabilitate;
- siguranță;
- perspective;
- perioada de probă de 30 zile (plătită);
- salariu de la 6 000 lei ;
- program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri), 9.00-14.00 (sîmbăta).

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: personal@climatec.md       cu specificarea „Operator - depozit Chisinau ”.

CV-urile fără specificarea „Operator - depozit Chisinau ” nu vor fi luate în considerare.