Angajăm:

Manager vanzari

Compania "Bpay" SRL este în căutarea unui Agent Comercial Chisinau (in oficiu) cu deplasări pe teritoriu.

In echipa noastră veți găsi oportunități de a continua cariera într-un mediu de muncă dinamic și provocator în care competența, calitatea, pasiunea și creativitatea joacă un rol important

De asemenea, iți vei putea dezvolta în continuare abilitatile profesionale și ai o sanșă reala de a investi în viitorul tău prin participarea la diverse proiecte și oportunități de dezvoltare.

Cerințe:
• Cunoasterea tehnicilor de vanzări și negocieri;
• Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows,Power Point,Excel);
• Abilități foarte bune de comunicare si relaționare;
• Abilități de negociere și perseverență;
• Rezolvarea creativă a potențialelor probleme ce pot apărea;
• Flexibil și preocupat să se adapteze schimbării.
• Tinde spre continuă perfecționare.
• Capabilitatea de a identifica problemele urgente și propunerea de solutii alternative;
• Capabil să contribuie la luarea deciziilor și să preia inițiative;
• Capabil să transpună teoria în practică;
• Permis de conducere categoria B
• Autoturism personal cerință obligatorie

Responsabilități:
- Promovarea imaginii companiei si a produsului companiei de aceasta pe piata;
- Stabilirea si gestionarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- Extinderea continua a numarului de clienti permanenti;
- Monitorizarea realizarii planului de vanzari de catre clientii companiei si cresterea vanzarilor.

Compania oferă:
• Angajare oficială în câmpul muncii.
• Salariu atractiv (salariu fix + % bonus performanțe).
• Compensare amortizarea uzură autoturism.
• Număr telefon corporativ.
• Pachet social complet.
• Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV prin e-mail: director@mmps.md