Angajăm:

Specialist în Serviciul Conformitate

Descrierea companiei:

Căutați o companie care vă inspiră pasiune, curaj și imaginație, atunci puteți face parte dintr-o echipă ce creează viitorul comerțului electronic. Dacă sunteți interesat să vă alăturați unei companii Fintech care are ca scop crearea unui sistem de plata performant, vă puteți alătura la BPAY SRL

Responsabilități:
- Elaborarea/actualizarea documentelor normative interne în domeniul prevenirii spălării banilor şi finanţării terorismului, datelor cu caracter personal, reglementarea valutară
- Asigurarea conformității cerințelor legale
- Monitorizarea tranzacțiilor

Cerințe:
- capacitatea de a elabora regulamente și norme interne;
- studii superioare juridice;
- cunoașterea legislației la nivel național;
- limba de stat și rusă la nivel avansat
- cunoașterea soft-ului: Word, Excel, Power Point, etc.;
- persoană energică, atentă la detalii, cu bune abilități de comunicare

Noi propunem:
- Salariu competitiv și alte avantaje;
- Posibilitatea de creștere profesională și avansare în carieră;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist si prietenos;

Pentru a aplica trimiteți CV-ul dvs. pe email-ul: hr@bpay.md