Distribuitorul Oficial pe piata Republicii Moldova a BRAND-ului MO’KA CAFFE, cu experienta 20 ani pe piata.

Angajam:

Tehncian aparate de cafea

Descrierea postului vacant

ICS Multiexpo SRL cauta persoane pentru postul de Tehnician intretinere aparate de cafea

Cerinte:
• Studii medii tehnice
• Experienta de minim 1 an pe un post similar reprezinta avantaj
• Cunoştinţe necesare : mecanica, electronica – nivel mediu.
• Aptitudini tehnice, dobandite fie prin cursuri de specialitate, fie prin experienta obtinuta

Responsabilitati:
• mentinerea in stare de functionare a aparatelor de cafea de care este raspunzator;
• participa la instalarea aparatelor de cafea in noi locatii si la retragerea acestora din locatiile cu care se inceteaza colaborarea;
• asigura buna functionare, reparatia si mentenanta aparatelor de cafea
• diagnosticare si inlocuirea pieselor defecte;

Pachet de beneficii oferit:
- SALARIU ATRACTIV!!!
- Pachet Social inclus
- Program de Lucru - Luni-Vineri
- Lucrul intr-un Colectiv Tânăr Şi Prietenos
- Se Ofera din partea Companiei Telefon cu Numar la Pachet

Persoanele interesate sunt rugate sa sune la nr. de telefon 069132958 / 068367873 sau transmiteti CV la adresa moka.multiexpo@gmail.com