În curînd în orășelul Durlești va apărea un nou club de fitness clasa business „PREMIER FITNESS”. Dacă sunteți pasionat de fitness, orientat către rezultate, știți să vă direcționați propria energie spre a obține eficiență, iar starea emoțională a Dvs. depinde în mod direct de recunoașterea de către client a nivelului de profesionalism pe care îl aveți.

Vă invităm să ne expediați CV-ul!

Barista-ospătar club de fitness

Cerințe:
- cunoașterea tehnicilor de preparare a cocktailurilor fără alcool și a celor sportive;
- cunoașterea culturii de servire a bucatelor și băuturilor;
- cunoștințe în domeniul servirii clienților și tehnicilor de vînzare;
- atitudine pro-activă;
- abilități de comunicare;
- responsabilitate;
- spirit de inițiativă;
- disponibilitate pentru program de lucru full time;
- studii în domeniu;
- experiența de cel puțin 1 an într-o poziție similară.

Responsabilități:
- servirea clienților barului fitness;
- prepararea băuturilor, cocktailurilor și sucurilor, vînzarea nutriției sportive;
- întocmirea dărilor de seamă ale casei;
- propunerea de noi promoții și oferte în cadrul barului;
- menținerea curățeniei în zona barului;
- realizarea inventarierilor.

Condiții:
- program de lucru în ture;
- remunerare formată din salariu fix + %;
- perioada de probă de 3 luni;
- posibilitatea de a frecventa gratuit antrenamentele din cadrul clubului și a beneficia de bonusuri prevăzute pentru angajați;
- instruire corporativă;
- angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM.

Selecția candidaților se va efectua în două etape:
1. evaluarea CV-urilor depuse;
2. interviul.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: director@premierfitness.md

Interviul va avea loc doar după evaluarea CV-ului! Informații la telefon nu se oferă.