Î.M. Delta-Medica SRL este o companie dinamică de distribuție a brandurilor: Dr. Frei, Swiss Energy, Dentissimo, Microlife, Gamma, Onelife, Bionime, Medtextile, Dolphi, HomeTest și altele, este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcția de Reprezentant Comercial / Agent vânzări

Reprezentant Comercial / Agent vânzări

Responsabilităţi:
• Monitorizarea îndeplinirii planului de vânzări și achitări stabilit.
• Stabilirea și menținerea relațiilor cu Clienții existenți și atragerea celor noi.
• Efectuarea vizitelor regulate la Clienți și oferirea suportului informațional și tehnic la sortimentul de produse.
• Receptionarea și formarea comenzilor prin utilizarea softului Mobi-C.
• Monitorizează evidența stocurilor de marfă la Clienți.
• Efectuează unele operațiuni de merchandising.

Cerinţe:
• Studii superioare
• Permis de conducere, cat. B
• Abilităţi de comunicare şi convingere
• Dorinţa şi capacitate de a învăţa
• Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator
• Experienţa de munca va constitui un avantaj.

Se oferă:
• Salariu competitiv plus bonus de performanţă
• Automobil de serviciu
• Pachet social întreg
• Număr de serviciu
• Oportunitate de dezvoltare profesională şi creştere în carieră.
• Conditii bune de muncă într-o echipă tânără și o companie în curs de dezvoltare dinamică;
• Locul de muncă/Oficiu: mun.Chișinău, str. Alecu Russo, 15, of. 37.
• Programul de munca 9.00 - 18.00.
• Sâmbătă, duminica -zile libere.

Expediati CV-ul la adresa de e-mail: mmoldova@gmail.com

Vă rugăm să indicați în CV poziția pentru care aplicați.