Angajăm:

Operator-casier/Оператор-кассир

Eşti atent, punctual şi îţi place să planifici totul din timp? Vrei un job care îţi va permite să pui în practică aceste calităţi? Atunci vino la noi!

Aplică pentru funcţia vacantă de Contabil-Casier. Activitatea ta va presupune gestionarea numerarului, a operaţiunilor bancare şi întocmirea diverselor acte contabile. Îţi garantăm condiţii excelente de muncă, un loc de muncă confortabil şi un colectiv de muncă prietenos. Nu mai aştepta - transmite-ne chiar acum CV-ul!

Cerinţe:
- Sârguinţă, sociabilitate;
- Experienţă în lucrul cu aparatul de casă și banii.

Ce vei face:
- Vei lucra cu numerarul (recepţionarea şi eliberarea numerarului, pregătirea banilor pentru bancă);
- Vei pregăti ordinele de plată;
- Vei gestiona extrasele bancare;

Devino chiar acum parte din echipa noastră prietenoasă!

Condiţii de muncă:
- Loc de muncă în oficiu, dotat cu toate cele necesare;
- Orar de muncă – Luni – Vineri, de la 08.00 la 17.00 (pauză de prânz o oră). Sâmbătă – de la 09.00 la 13.00;
- Pachet corporativ de comunicare;
- Pachet social complet;
- Colectiv de muncă prietenos.

E-mail: hr@xiaomistore.md
Telefon: 078800724
Adresa: Chişinău, şoseaua Munceşti, 41 ( în apropiere de Gara Feroviară).

Ты внимательный, пунктуальный и любишь все планировать? Хочешь такую работу, где все эти качества тебе пригодятся?
Тогда приходи к нам!
Мы готовы предложить тебе работу в качестве Оператора-Кассира. В твои обязанности будет входить ведение кассы, сбор дебиторской задолженности и работа с договорами. Мы предлагаем отличные условия труда, уютное место работы и дружелюбный коллектив. Не жди – отправь резюме уже сейчас!

Требования:
- Опыт работы с наличными деньгами
- Усидчивость, коммуникабельность

Обязанности:
- Работа с кассой (получение инкассаций, выдача денег в подотчет)
- Проверка на правильность заполнения входящих договоров
- Работа с дебиторами (обзвон, сбор дебиторской задолженности)
Стань уже сейчас частью нашей дружной команды!

Условия работы:
- Обустроенное рабочее место в офисе
- График работы – пн.-пт. С 08.00 до 17.00 (перерыв на обед 1 час) суббота – с 09.00 до 13.00
- Корпоративный пакет мобильной связи
- Полный соц.пакет
- Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Телефон: 078800724