Centrul de reabilitare medicală  “Neokinetica” angajează

Brand Manager

Ne potrivim dacă:

  • Ești o persoană cu minte ageră și sociabilă.
  • Știi ce înseamnă „brand”.
  • Prinzi repede materie nouă și ești gata să înveți.
  • Ești un generator de idei și știi cum să le implementezi.
  • Ești o persoană responsabilă și poți lua decizii.

Responsabilități:

  • Stabilirea politicii de marketing pentru brand.
  • Crearea și implementarea planului de marketing.
  • Creare de content de calitate.
  • Coordonarea activităților de comunicare și promovare.
  • Organizarea, implementarea și urmărirea campaniilor de promovare.
  • Analiza rezultatelor campaniilor de promovare.
  • Monitorizarea pieței.

Cerințe obligatorii:

  • Studii superioare (Management sau Marketing);
  • Experiență în branding, design și comunicare;
  • Cunoștințe la nivel înalt a limbilor română și rusă (engleza ar constitui un avantaj);
  • Cunoștințe în SMM, comunity management și pachete grafice Adobe;
  • Experiență în domeniu medical ar fi un avantaj;
  • Persoană sociabilă și orientată către oameni.

Noi oferim:

  • O ambianță de lucru plăcută într-o echipă profesionistă.
  • Angajare full-time sau part-time
  • Pachet social deplin și salariul achitat la timp.
  • Oportunități de dezvoltare și învățare continuă.
  • Reduceri considerabile la serviciile centrului pentru tine și familia ta.

Dacă te-ai lăsat interesat și corespunzi cerințelor, nu ezita să aplici la adresa hr@neokinetica.md   CV-ul în format europass https://europass.cedefop.europa.eu  , atașând la alegere o scrisoare de intenție și/sau recomandare și portofoliul Dvs.

ATENȚIE: În titlul scrisorii se va indica "Brand Manager".