Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Contabil

Angajăm contabil:

Cerințe:

  • Studii superioare economice
  • Experiența într-un post similar, minim 2 ani
  • Atenție, organizare, responsabilitate
  • Cunostințe de legislație în domeniul financiar- contabil
  • Cunostințe de operare Microsoft Office (Excel, Word), softuri contabile, cunoasterea programei 1C.

Responsabilități:

  • Întocmirea procedurilor de lucru si urmărirea respectării aplicării acestora
  • Urmărirea și participarea la inventariere
  • Participarea la întocmirea lucrărilor de închidere a exercițiului financiar contabil
  • Organizarea evidenței formularelor cu regim special
  • Organizarea și răspunderea de respectare a disciplinei de casă și a operațiunilor cu numerar
  • Asigurarea întocmirii la termen a obligațiilor companiei față de bugetul de stat și bugetul local
  • Urmărirea depunerii în termenul legal a tuturor declarațiilor solicitate de lege.
  • Supravegherea și verificarea reconcilierea si închiderea conturilor

Oferim:

  • Posibilitate de creștere în cariera și experiență
  • Posibilitate de a munci într-o echipă tînără și motivată
  • Posibilitate de a se instrui și de a crește profesional
  • Pachet salarial stabil, bonusuri
  • Grafic: Luni-Vineri (8-17)

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa imexagro.contabilitate@gmail.com  , indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la aceste nr. de telefoane:+(373) 60 200 559, +(373) 60 200 564