Angajăm:

HR manager / recruter / oficiu

Căutăm un specialist ce întrunește următoarele cerințe:
- Experiență în gestionarea dosarelor de personal;
- Cunoștințe de operare în 1C;
- Gândire strategică și analitică.

Responsabilități de bază:
- Gestionarea echipei de Resurse Umane;
- Elaborarea strategiei și politicii de personal a companiei;
- Asigurarea conformității acțiunilor, procedurilor și documentelor de resurse umane cu legislația în vigoare;
- Coordonarea, monitorizarea și evaluarea procesului de recrutare și selecție a personalului;
- Definirea și analiza proceselor de lucru din cadrul companiei;
- Participare la formarea și implementarea culturii corporative;
- Și alte sarcini importante bazate pe implementarea de politici cu scopul de menținere și dezvoltare a personalului.

Oferim:
- Oficiu modern și confortabil;
- Sistem de remunerare bazat pe performanță și rezultate;
- Posibilitatea de a lucra într-un colectiv ambițios și focusat pe rezultat.

СV: office@telemarket.md
Telefon: 068888428