Angajăm:

Manager vânzări produse panificație și semifabricate congelate

Obiectiv:
Realizarea target-ului de vânzări în conformitate cu politica companiei.

Responsabilități:
- Promovarea produselor comercializate de companie;
- Cooperarea cu clienții existenți și căutarea activă de noi clienți în regiune;
- Negocierea și încheierea contractelor de parteneriat cu clienții;
- Controlul comenzilor și livrărilor către clienți;
- Consultarea clienților privind sortimentul, calitatea și prețurile produselor;
- Respectarea procesului de vânzare a produselor și raportarea periodică;
- Respectarea procedurilor interne ale companiei;
- Controlul datoriei debitoare;
- Participarea în cadrul evenimentelor de promovare a produselor comercializate de companie.

Profilul candidatului:
- Studii medii sau superioare;
- Aptitudini de operare cu PC (Microsoft Office) nivel mediu;
- Cunoașterea limbilor româna și rusă;
- Experiență de lucru în domeniul vânzărilor de orice bunuri și servicii – constituie un avantaj;
- Atitudine pozitivă și profesionistă în relațiile cu clienții;
- Abilitați foarte bune de comunicare și convingere;
- Persoană activă, orientată spre rezultat, cu abilități organizatorice și responsabilă;
- Permis de conducere categoria B și experiență de conducere a vehiculelor (deținerea automobilului personal) - obligatoriu.

Compania oferă:
- Salariu și alte bonusuri de performanțe;
- Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipa de profesioniști;
- Instruire și un mediu de lucru modern;
Compania compensează: arenda auto, combustibilul și convorbirile telefonice.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze un CV la adresa de e-mail: vadim.mazilu@gmail.com
Telefon: 062000222