Compania Mediasucces SRL, distribuitor ofical al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează:

Operator-contabil

Responsabilităţi:

  • Receptionează și procesează comenzile (soft 1C);
  • Menține contacte cu clientela existentă;
  • Coordonează livrările pe parcursul zilei;
  • Conlucrează cu departamentul Call Centru;
  • Urmarește atingerea obiectivelor propuse.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate;
  • cunoaşterea programului de evidenţă a contabilităţii 1C;
  • experienţă în domeniu este un avantaj;
  • cunoaşterea calculatorului Word, Excel;
  • cunoaşterea limbilor Româna, Rusă;
  • abilităţi de comunicare, punctualitate,
  • responsabilitate, iniţiativă, atent la detalii, spirit de echipă, echilibru emoţional.

Canidatul va beneficia de:

  • salariul motivant;
  • pachet social inclus;
  • training de încadrare în muncă, oferit de companie;

Candidaţii interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: aquauniqa09@gmail.com  cu specificarea postului.