Compania Mediasucces SRL, distribuitor ofical al băuturilor îmbuteliate și produselor alimentare angajează:

Operator

Compania Mediasucces SRL este în căutarea unei colege pentru funcţia de Operator-contabil.

Responsabilităţi:

  • receptionează și procesează comenzile (soft 1C);
  • înregistrarea facturilor în sistemul informaţional;
  • tipărirea facturilor fiscale de retur;
  • aranjarea zilnică a facturilor fiscale după număr şi serie;
  • verificarea corectitudinii completării facturilor fiscale conform registrului vânzări;
  • evidența contractelor cu clientela existentă;
  • urmarește atingerea obiectivelor propuse.

Cerințe:

  • studii superioare sau medii de specialitate - avantaj (poate fi studentă la fără frecvență/masterat);
  • experienţă în domeniu este un avantaj;
  • cunoaşterea calculatorului Word, Excel;
  • abilităţi de comunicare, punctualitate,
  • responsabilitate, iniţiativă, atent la detalii, spirit de echipă, echilibru emoţional.

Candidatul va beneficia de:

  • salariul motivant, pachet social inclus;
  • posibilitate de avansare;
  • training de încadrare în muncă, oferit de companie;

Candidaţii interesați pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: sales@gelibert.md ,cu specificarea postului sau contactează-ne la 069107527.