Fiind în plin proces de extindere a activității compania „Reputația”, reprezentant al celor mai cunoscute branduri de produse cosmetice, anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Brand Manager

Responsabilități:
- elaborarea și implementarea strategiei de promovare a brandurilor;
- analiza vînzărilor;
- gestiunea sortimentului de mărfuri;
- lucrul cu producătorii și furnizorii;
- organizarea și desfășurarea activităților de marketing;
- colaborarea cu departamentul vînzări (în vederea realizării de traininguri și prezentări de produse).

Cerințe:
- exprimare fluentă și corectă în limba de stat, limba rusă și limba engleză;
- cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, Office);
- experiența anterioară într-o poziție similară sau conexă;
- abilitatea de a lucra cu volume mari de date;
- capacitatea de a întocmi rapoarte analitice;
- dinamism, responsabilitate, abilități de organizare.

Oferim:
- un birou confortabil;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- salariu stabil și bonusuri pentru performanțele realizate.

Dacă oferta noastră v-a trezit interesul expediați CV-ul la adresa electronică: astahovao@mail.ru