Compania specializată în comercializarea sistemelor de încălzire, alimentare cu apă și climatizare este în căutare de:

Менеджера активных продаж (b2b)

Cerințe:

  • Studii superioare (constituie un avantaj);
  • Abilități de comunicare și convingere;
  • Obligatoriu: cunoașterea limbii de stat și rusă;
  • Permis de conducere categoria B.
Responsabilități:
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
  •  Pregătirea ofertelor comerciale;
  •  Menținerea contactelor permanente cu clienții;
  •  Participarea la organizarea acțiunilor promoționale: târguri, expoziții, campanii publicitare.
Compania oferă:
  •  Angajare oficială;
  • Program de lucru: 9:00-18:00 (luni-vineri), 9:00-14:00 (sîmbătă);
  •  Salariu motivant (10000 – 20000 lei)
  •  Pachet social complet;
  •  Automobil de serviciu.
Dacă sunteți interesat de această ofertă  vă rugăm să expediați CV-ul cu specificarea postului vacant pentru "Agent vinzari" care aplicați la adresa electronică: personal@climatec.md

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.