Agenția internațională specializată în oferirea de servicii în domeniul managementului sportiv angajează:

Office Manager / Secretar (de la 8000 lei)

Cerințe față de candidat:
- studii superioare (studiile în domeniul juridic constituie un avantaj);
- experiență de cel puțin 2 ani într-o poziție similară;
- cunoașterea limbilor română, rusă, engleză (cunoașterea altor limbi constituie un avantaj);
- abilități excelente de organizare, capacitatea de a stabili priorități și a îndeplini simultan mai multe sarcini;
- cunoașterea suitei de programe Microsoft Office (Word, Excel) și experiență în utilizarea tehnicii de birou (fax, scanner, printer);
- capacitatea de a însuși rapid lucruri noi, disciplină, responsabilitate, atenție, spirit de echipă, cunoașterea regulilor etichetei în afaceri;
- respectarea codului vestimentar impus angajaților companiei.

Responsabilități principale:
- gestionarea documentelor de intrare și de ieșire, traducerea acesteia din/în limbile rusă, română, engleză;
- pregătirea și întocmirea actelor pentru angajații companiei;
- utilizarea tehnicii de birou (recepționarea, expedierea, scanarea și multiplicarea documentelor);
- asigurarea funcționării biroului;
- realizarea sarcinilor primite de la superiori.

Oferim:
- un job interesant și salariul plătit la timp;
- instruire și susținere pentru integrare în echipă;
- un birou modern și confortabil în apropiere de centrul comercial „Jumbo”;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social integral;
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și unit;
- cafea, ceai și biscuiți din contul companiei;
- program de lucru full time, de luni pînă vineri;
- salariul de cel puțin 8 000 lei, mărimea căruia se va stabili pe baza rezultatelor interviului.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: serghei.nazarco@yahoo.com  cu specificarea postului vacant pentru care aplică și a unui număr de telefon la care pot fi contactați.

Vom invita la interviu doar candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate.