Prima vulcanizare mobila din Moldova Autoshina.md anunță recrutarea pentru funcția:

Manager relații clienți

Compania "Autoshina" activează cu succes pe piața Moldovei din anul 2013. Noi oferim clienților noștri o gamă largă de servicii de montare a anvelopelor, vânzări de anvelope și componente pentru mașină, la cele mai favorabile condiții.
Dezvoltarea și îmbunătățirea continuă, fiabilitatea, abordarea individuală a fiecărui client sunt criteriile care caracterizează compania noastră.

Avantajele companiei:

  • Lucrul într-un birou confortabil, la str. Miron Costin 15 (în centrul sectorului Riscani)
  • Studii complexe, formare avansată (traning-uri, seminare cu specialiști);
  • Achitarea salariului la timp;
  • Pachet social + livrare prânz la birou;
  • In  birou este instalată o mașină automată de cafea;
  • În oficiu este frigider cu mâncare;
  • Compensare a 50% la sala de sport;
  • Compania oferă: Playstation, aparat de joc, fotbal de masă, darts etc.;
  • După 6 luni de activitate in companie, oferim posibilitatea de achiziționa tehnică, in tranșe;
  • În birou există o bibliotecă cu cărți moderne pentru citire;
  • Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope.

Responsabilități:

  • Identificarea nevoilor clientului;
  • Formarea ofertelor comerciale;
  • Negocierea cu clienții;
  • întrevederi cu clienții;
  • Lucrul cu contracte;
  • Primirea si ghestionarea apelurilor;
  • Lucrul cu baza de clienți;
  • Primirea cererilor de montare a anvelopelor;

Cerințe:

  • Cunoasterea limbilor romana si rusa (Obligatoriu);
  • Dorința și absența obstacolelor de a munci (Asa cum, daca trebuie să lucrați după ora 18:00, atunci trebuie să lucrați după ora 18:00)
  • Utilizator avansat PC (MS Office, Word, Excel)

Dacă nu aveți suficientă experiență, dar simțiți că veți reuși - trimiteți neaparat CV-ul sau scrieți-ne pe e-mail la adresa electronica job@autoshina.md