„Eurocosmetix” SRL,
reprezentant oficial al „Schwarzkopf professional” în Republica Moldova,  anunță concurs pentru ocuparea postului vacant:

Brand Manager

Responsabilități:
- elaborarea și implementarea strategiei de promovare a brandurilor;
- introducerea în fabricație și lansarea pe piață a produselor noi;
- analiza vînzărilor;
- gestionarea sortimentului;
- lucrul cu producătorii și furnizorii;
- organizarea și realizarea evenimentelor de marketing;
- conlucrare strînsă cu departamentul vînzări (în vederea organizării de traininguri și prezentări de produse).

Cerințe:
- exprimare fluentă și corectă în limbile română, rusă și engleză (cunoașterea limbii engleze este o condiție OBLIGATORIE);
- experiență în poziția de brand manager;
- cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, Office);
- capacitate de a lucra cu volume mari de informații;
- abilitate de a întocmi rapoarte analitice;
- dinamism, responsabilitate, capacitate de autoorganizare.

Oferim:
- un birou confortabil;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- salariu stabil și bonusuri de performanță.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: kasum17@rambler.ru  cu specificarea postului vacant pentru care aplicați.

Doar candidații selectați vor fi invitați la interviul individual.