“BEST CITY MARKET “ SRL care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail, B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Șef cabinet președinte / office manager

Cerinte:
- Studii superioare;
- Persoană cu aspect exterior plăcut, amabilă şi prezentabilă;
- Limba română, rusă, engleză; italiană constituie avantaj
- Abilităţi de organizare, comunicare, şi responsabilitate;

Responsabilităţi:
- primirea şi redicţionarea apelurilor telefonice;
- expedierea faxurilor, scrisorilor;
- înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentaţiei de intrare-ieşire;
- întocmirea proceselor verbale ale şedinţelor;
- traducerea în limbile română/rusa -(utilizator independent), engleză, italiană - (utilizator elementar)

Ce ofera compania:
- Siguranta si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Salariu in dependenta de cunostintele si abilitatile in domeniu, cu crestere in baza de eficacitatea muncii.
- Graficul de munca 9:00 - 18:00 Luni-Vineri

Daca sunteti persoana dinamica, orientata spre rezultat si vedeti realizarea personala prin cariera atunci va invitam sa faceti parte din echipa nostra.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: e.megapark@mail.ru, indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.