“BEST CITY MARKET “ SRL care activeaza cu success pe piata Republicii Moldova in domeniile Retail, B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comert si Distributie internationala, Constructii si altele, anunta concurs pentru pozitia vacanta:

Director Financiar

Responsabilităţi:
- Întocmirea şi elaborarea bugetelor, analiza ulterioară a realizării acestora;
- Analiza financiară a activităţii întreprinderii;
- Prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;
- Estimarea oportunităţii şi eficacităţii investiţiilor de capital şi /sau atragerii de investiţii sau credite;
- Elaborarea rapoartelor şi /sau a dărilor de seamă specifice;
- Elaborarea business planurilor pe 5 ani.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Experienţă la un post similar min. 3 ani;
- Studii superioare economice;
- Studii postuniversitare de specialitate, constituie un avantaj;
- Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză;
- Capacităţi organizatorice şi analitice înalte;
- Cunoaşterea programelor MS Office, Excel la nivel avansat.

Alte informatii
∙ Contract de munca pe perioada nedeterminata;
∙ Salariu în functie de experienta candidat

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: e.megapark@mail.ru  , indicînd poziţia pentru care aplică.

Doar persoanele ce vor corespunde cerinţelor vor fi contactate.