Angajăm:

Recepționer(ă)

Poți fi persoana potrivită dacă:

  • Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni
  • Iți place să fii ordonată şi ești atentă la detalii
  • Îți asumi responsabilitatea
  • Ai studii superioare (inclusiv studentă în ultimul an)
  • Ești vorbitor de limba română şi rusă (cursiv)
  • Vorbeşti bine engleza
  • Ai o relaţie bună cu calculatorul

La Kinezis-Vita acest rol presupune:

  • Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă
  • Furnizarea cu amabilitate a informațiilor solicitate legate de serviciile medicale disponibile
  • Efectuarea de programări conform solicitărilor pacienţilor
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale
  • Preluarea apelurilor telefonice;
  • Alte responsabilități conform fișei postului.

Asteptăm aplicația ta dacă iți dorești:

  • Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
  • Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
  • Oportunități de dezvoltare prin accesul la traininguri
  • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare
  • Beneficii sociale

Daca sunteti interesat de oferta expediati un CV pe adresa de email center@kinezisvita.md