Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, deja de 3 ani, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Patiser

Obiectivul funcției – Prepararea produselor calitative pentru orice gust

Responsabilități:
- Pregătirea și preparerea produselor de patiserie conform rețetelor;
- Respectarea proceselortehnologice depreparare a produselor;
- Menținerea igienei și a standartelor de siguranță.

Cerințe:
- Studii sau experiență în domeniu ar constitui un avantaj;
- Pasionat de bucătarie, plin de creativitate și pregătit pentru noi provocări;
- Persoană energică, harnică și pozitivă.
- Cunoașterea limbilor: română și rusă.

Oferim:
- Lucru într-o echipă dinamică;
- Pachet social,
- Salariu atractiv, motivat și individualizat;
- Posibilitatea de avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii: Florea Veronica specialist RU 068605602