Rețeaua de covrigării ”LA MĂMUCA” este o companie dinamică, care, deja de 3 ani, în baza tradițiilor străvechi crează și realizează rețete noi, pentru a Vă alinta cu produse de patiserie calitative, pentru orice gust.

Dacă eşti o persoană pozitivă cu dorința de a munci, gată să experimentezi lucruri noi, tinzi să creezi o atmosferă ospitalieră, Echipa noastră Te invită să lucrezi alături de noi, pentru a bucura lumea împreună.

Vînzător produse alimentare

Obiectivul funcției – Realizarea produselor calitative pentru orice gust

Responsabilități:
- deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, proprietăților și caracteristicilor produselor;
- receptionarea producției conform cantității și calității;
- aranjarea produselor în vitrine, urmarirea termenului de valabilitate a produselor;
- efectuarea lunară a inventarierii;
- menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă.

Cerințe:
- studii medii de specialitate sau superioare (persoană majoră);
- experiență de muncă în sfera vinzărilor – un avantaj sporit
- disciplină în evidenta fluxului de numerar
- cunoasterea limbilor română și rusă

Profilul candidatului:
- persoană dinamică și pozitivă, orientare spre client;
- comunicativitate, putere de convingere;
- acuratețe, grad înalt de responsabilitate și atenție
- rezistența la stres

Oferim:
- Lucru într-o echipă dinamică;
- Pachet social,
- Salariu atractiv, motivat și individualizat;
- Posibilitatea de avansare în carieră.

Persoanele interesate sunt invitate la interviu la adresa
Republica Moldova, mun. Chișinău , str. Alba Iulia 75/12, et II, bir.221
SC ”Stropșa Alexandra” SRL
Pentru detalii: Florea Veronica specialist RU 068605602