Angajăm:

Angajat serviciul de securitate din cadrul companiei (nu avem nevoie de agenți de pază!)

Compania fondată recent este în căutarea unei persoane care va activa în serviciul de securitate cu program part time.

Interviurile vor avea loc doar după evaluarea CV-urilor expediate de candidați.

Responsabilități:
- verificarea noilor angajați ai companiei (datorii, antecedente penale);
- supravegherea activității angajaților și urmărirea respectării de către aceștia a regulamentului companiei (în vederea excluderii vînzărilor neautorizate);
- relaționarea cu organele de drept și instituțiile de stat.

Cerințe:
- experiența anterioară în cadrul organelor de drept (activități operative);
- cunoașterea limbilor rusă și română.

Condiții:
- în primele 3 luni veți activa cu program part time și veți ridica un salariu de 5 000 lei;
- după primele 3 luni de activitate veți putea fi angajat cu program full time.

Expediați CV-ul cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: hrtime.agency@gmail.com
Telefon: 076 02 97 84.