Compania „FOX Petrol” este în căutare de:

Manager vînzări

Responsabilitățile postului:
- îndeplinirea planului de vînzări;
- analiza clienților;
- stabilirea și dezvoltarea relațiilor cu clienții;
- creșterea portofoliului de clienți;
- crearea unei imagini pozitive a companiei;
- încheierea contractelor noi cu clienții și supravegherea îndeplinirii celor încheiate anterior;
- gestiunea creanțelor.

Cerințe:
- studii superioare;
- abilități de comunicare și putere de convingere;
- fluență în limbile română și rusă;
- cunoștințe avansate de operare pe calculator;
- spirit de inițiativă, orientare spre performanță;
- dinamism, atitudine pro-activă, responsabilitate;
- dorință de a obține rezultate.

Oferim:
- angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
- salariul de 10 000 lei ce ar putea crește pe parcurs;
- oportunități de carieră;
- condiții pentru formare profesională continuă;
- șansa de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică.

Dacă vrei să lucrezi alături de noi expediază CV-ul la adresa electronică: s.marianna@foxpetrol.md