Integrator profesionist și furnizor de echipamente pentru televiziunea prin cablu, satelit și eter din Republica Moldova, avînd o echipă de specialiști de înaltă calificare capabili să soluționeze orice problemă din domeniul televiziunii digitale angajează:

Instalator sisteme și echipamente de telecomunicații

Responsabilități principale:
- instalarea echipamentelor de recepție a semnalului TV;
- instalarea antenelor TV și montarea pereților video;
- instalarea și întreținerea echipamentelor de telecomunicații.

Cerințe principale:
- studii medii de specialitate, superioare incomplete, superioare (tehnice);
- experiență anterioară în domeniul TV și al comunicațiilor, capacitatea de a utiliza instrumentele electrice;
- abilități de lucru în echipă;
- sociabilitate, disciplină, atitudine amabilă și corectă față de client;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”, experiența în conducerea automobilului de cel puțin 2 ani.

Condiții:
- program de lucru full time;
- salariu net de 8 000 lei.

Expediați CV-ul la adresa electronică: office@intersat.md
Телефон: 079701110.