CSM UNIFORM SRL
ANUNȚĂ CONCURS PENTRU POSTUL:

Manager în producere

Descrierea jobului:

  • acordă asistență Managerului de producție privind coordonarea activității departamentului;
  • reprezentarea companiei în exterior (administrare cereri de colaborare, contracte);
  • corespondența și colaborarea cu partenerii de afaceri ai întreprinderii;
  • gestionarea și analiza informațiilor obținute în desfășurarea activității proprii;
  • administrarea documentației, promovarea inițiativelor, precum și raportarea activității proprii către conducere;
  • urmărește implementarea soluțiilor tehnice care au ca scop îmbunătățirea calității produselor finite;
  • analiza și căutarea noilor piețe de desfacere;
  • elaborarea și punerea spre aprobare a politicilor întreprinderii în ceea ce privește organizarea procesului de producere;
  • organizează ședințe periodice cu responsabilii companiei cât și cu reprezentanții partenerilor externi;
  • întocmește raportări, pontaje și alte documente care sunt necesare evidențierii activității de producție.

Cerințe:

  • bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • cunoașterea limbilor engleză, italiană si rusă;
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini în același timp;
  • atenție la detalii;
  • responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
  • studii superioare;
  • cunoștințe operare Microsoft Office;
  • cunoștințe generale despre economia întreprinderii;
  • abilități de negociere, diplomație, toleranță;
  • gândire și capacitate de analiză și sinteză;
  • discernământ și capacitate de a rezolva problemele;
  • putere de decizie și asumarea responsabilității;
  • disponibilitate la program prelungit;
  • rezistență la efort și stres.

Noi Oferim:

  • Salariu motivant
  • Beneficiile și perspective rămân a fi discutate în urma interviului.