Angajăm:

Contabil - șef / Главный бухгалтер

Dacă vă place exactitatea, cifrele și rapoartele efectuate corect din prima dată- atunci cu, siguranță, aveți nevoie de compania noastră! Noi suntem în căutarea unui contabil-șef.
Avem nevoie de o persoană responsabilă și dinamică, care să-și îndeplinească sarcinile în termenii stabiliți. Persoană activă, deșteaptă și atentă- vă așteptăm!

Cerințe:
- Studii superioare finisate, în domeniul respectiv(contabilitate,economie,finanțe);
- Experiență în evidența contabilă, fiscală si organizatorică;
- Elaborarea și prezentarea rapoartelor către organele de control (statistica,fondul social,fondul medical)

Obligațiuni:
- Organizarea, verificarea și îndeplinirea corectă a rapoartelor contabile,
- Îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale,
- Evidența și verificarea documentației contabile,
- Evidența operațiunilor valutare (casa, banca),
- Evidența produselor cu amănuntul,
- Elaborarea și prezentarea rapoartelor.

Condiții de muncă:
- Lucru stabil în cadrul unei companii mari;
- Colectiv tînăr și primitor;
- Rețea corporativă de telefonie mobilă;
- Salariu stabil, fără de întîrzieri;
- Regim de lucru luni-vineri, de la 08.00-17.00 (pauza de masă 1 oră)

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md.     în mod obligatoriu Cv-ul dvs. trebuie sa conțină o poză, iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Telefon: 0788 00 724
Chișinău,șos.Muncești, 41 (în apropierea gării feroviare)

Если вы любите точность, цифры и когда все в отчетах сходится с первого раза – тогда вам точно к нам! Мы ищем главного бухгалтера. Нам нужен ответственный человек, который при этом не растягивает то, что можно сделать за пол часа на пол дня. Активные, умные и внимательные – ждем вас!

Требования:
- Профильное высшее образование (бухгалтерский учет, экономика, финансы);
- Опыт ведения бухгалтерского, налогового и управленческого учета .
- Составление и сдача отчетности в контролирующие органы и статистику, пенсионный фонд и органы соц. страхования ;

Обязанности:
- Организация, ведение и контроль правильного бухгалтерского и налогового учета,
- Прием и проверка бухгалтерских документов;
- Учет розничного товарооборота;
- Подготовка и сдача отчетности.

Условия работы:
- Постоянная работа в стабильной компании,
- Доброжелательный и молодой коллектив,
- Корпоративный пакет без лимитной мобильной связи
- Четкий график выдачи заработной платы
- График работы – пн.-пт. С 08.00 до 17.00 (перерыв на обед 1 час)

Заинтересованные кандидаты могут выслать свое резюме  на электронный адрес  hr@xiaomistore.md        в обязательном порядке с прикрепленным фото и с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 0788 00 724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)