Angajăm:

Specialist marketing

Compania NGM Company SRL este în căutare de un nou membru pentru echipa noastră de marketing experimentată și profesionistă, în funcția de Specialist în marketing.

RESPONSABILITĂȚI:
- Conceperea și implementarea programelor de marketing și de planificare media în mediul online și offline, inclusiv planificarea bugetului și a timpului, precum și coordonarea cu managerul de marketing
- Pregătirea materialelor și proiectelor de BTL
- Responsabil pentru proiectarea și conducerea executării campaniilor de tip In-Store și Out-Store BTL, campaniilor ambientale și în noua media (netradiționale)
- Implementarea/realizarea întregului proces de planificare, organizare și coordonare a activităților de sponsorizare a evenimentelor de produs;
- Crearea, implementarea, actualizarea și monitorizarea conceptelor și standardelor de promovare de produs (merchandising), care vizează realizarea unei comunicări eficiente și afișarea eficientă a produselor
- Monitorizarea și controlul măsurilor de comunicare implementate, în ceea ce privește respectarea bugetului și eficiența publicității

CERINȚE:
- Cel puțin 2 ani de experiență în BTL și managementul evenimentelor
- Competență în MS Office
- Cunoașterea fluentă a limbii engleze
- Abilități de prezentare și comunicare, atât verbală, cât și scrisă
- Abilitatea de a lucra bine sub presiune și de a respecta termenii limită – rezolvarea problemelor din mișcare
- Abilități de gestionare a timpului
- Abilități organizaționale excelente, capabil să stabilească priorități și să răspundă solicitărilor clienților.

În schimb, oferim:
- Oportunități de creștere personală și profesională
- Remunerație competitivă
- Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
- Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

Echipa NGM Company SRL lucrează foarte intens, se dezvoltă și se extinde rapid. Căutăm persoane inteligente și focusate, care reprezintă spiritul de echipă și sunt aliați de încredere întru obținerea de rezultate excelente. Mediul de afaceri ne provoacă să fim dinamici și inovativi și exact așa suntem noi.

Dacă credeți că acesta este job-ul Dvs. de vis, vă rugăm să trimiteți CV-ul Dvs., împreună cu o fotografie și proiectele recente pe care le-ați realizat. Dacă sunteți selectat, vom fi bucuroși să vă invităm pentru un interviu.

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md