Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Contabil Junior

Responsabilități:
• Emiterea facturilor fiscale, eliberarea lor;
• Înregistrarea și evidența facturilor emise de parteneri și facturile emise de companie;
• Verificarea şi arhivarea documentelor contabile (pe suport de hîrtie și/sau electronice);
• Corespondența financiară cu debitorii companiei;
• Înregistrarea corectă și la timp a tranzacțiilor economice.

Cerințe:
• Experiență în contabilitate de minim  2 ani;
• Cunoașterea limbii române la nivel avansat,engleza (intermediate);
• Experiența în operațiunile de import prezintă un avantaj.
Se oferă:
• Salariu competitiv;
•  Angajare într-o companie multinațională din grupul South Eastern Europe;
• Colectiv tânăr și prietenos;
• Program de lucru: 9:00-17:00.

Îți va plăcea acest rol, dacă:

Ești atent la detalii si nu esti intimidat de deadlines;
 Ești proactiv și orientat către client.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844