Angajăm:

Specialist Resurse Umane

KIVORK - companie de IT, rezidentă a IT PARK din R. Moldova își mărește Departamentul de Resurse Umane. Dacă ești o persoană atentă la detalii și îți place să lucrezi cu actele, atunci oferta este pentru tine!

Expediază CV-ul la adresa careers@kivork.md  sau sună la 069796675

Responsabilități:
- Perfectarea actelor necesare privind personalul companiei (angajare/transfer/ eliberare)
- Elaborarea și prezentarea tabelelor de pontaj
- Sistematizarea documentelor, întreținerea dosarelor personale etc
- Prezentarea rapoartelor solicitate

Candidatul ideal:
- Studii superioare
- Competențe bine dezvoltate în procesul de comunicare, organizare și negociere
- Atenție la detalii
- Preferința de a lucra cu actele
- Experiența în domeniu constituie un avantaj

Oferim:
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Pachet social complet
- Salariu motivant
- Lucru într-o echipă unită, puternică și pozitivă
- Posibilitatea de avansare în carieră
- Training-uri pentru dezvoltare personală și profesională
- Ceai/Cafea GRATUIT

Așteptăm cu nerăbdare CV-ul tău!