Compania NGM Company SRL este în căutare de un nou membru pentru echipa noastră, în funcția de :

Merchandiser

Responsabilitati:
- aranjarea si aprovizionarea unităților de comerț cu bilete de loterie și materiale publicitare;
- asigurarea semnalizarii biletelor de loterie cu materiale publicitare;
- monitorizarea stocurilor;
- elaboreaza rapoarte cu privire la activitatea desfasurata conform fisei postului.

Cerinte:
- studii medii
- minimum 1 an experienta pe pozitia de Merchandiser
- permis cat. B
- excelente cunostinte de comunicare
- excelente abilitati de consiliere a clientilor
- orientare catre vanzare si rezultate
- fire creative
- spirit analitic, atent la detalii
- excelente abilitati de prezentare a produselor
- capabil de multi-tasking, prioritizare, delegare
- excelente abilitati de organizare, planificare
- model pentru ceilalti membri ai echipei, respecta valorile companiei
- persoana responsabila, organizata si constiincioasa.

În schimb, oferim:
- Oportunități de creștere personală și profesională
- Remunerare competitivă
- Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
- Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md