Compania "Reckitt Benckiser"
anunta post vacant de:

Reprezentant vanzari Reckitt Benckiser

Profilul candidaților:
- Studii superioare;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- Orientare spre rezultat;
- Abilitați de planificare si organizare;
- Persoană dinamică, proactivă și cu spirit creativ;
- Disciplinat, activ, ambițios, punctual, responsabil;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Vorbire fluentă a limbilor română și rusă;
- Cunostințe PC (Excel, Power Point, Word);
- Experiența în vanzări constituie avantaj;
- Permis de conducere categoria B și experiență în șofat;

Responsabilități:
- Stabilirea, dezvoltarea și menţinerea conlucrării active cu clienții din zona alocată;
- Promovarea imaginii și produselor companiei în cadrul vizitelor la clienți;
- Verificarea stockurilor, controlul planogramelor; Efectuarea merchandisingului;
- Îndeplinirea obiectivelor individuale și contribuţia la realizarea obiectivelor companiei;
- Întocmirea rapoartelor de activitate în perioade și termeni stabiliţi;

Compania oferă:
- Pachet salarial competitiv, corespunzator performanţei individuale;
- Telefon și autoturism de serviciu;
- Formare și dezvoltare profesională continuă;

Cv –urile cu foto, în limba română, pot fi trimise la adresa de mail: ion.josu@dita.md