Compania IM “Eurocosmetix” SRL anunță concurs pentru postul vacant:

Agent de vânzări - Chișinău

Cerințe:

  • Cunoştinţe şi experienţă în domeniul vânzărilor;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Calități personale: abilități de comunicare, responsabilitate, perseverență, spirit de inițiativă;
  • Orientarea spre obţinerea rezultatelor;
  • MS Office;
  • Studii superioare- constituie un avantaj.

Responsabilități:

  • Deservirea clienților existenți (vânzarea produselor, prezentarea produselor noi)
  • Identificarea clienții noi.

Condiții generale de muncă:

  • 5 zile lucrătoare pe săptămînă, 8 ore de lucru pe zi;
  • Salariu atractiv + bonusuri de performanță;
  • Pachet social.
  • Oferim oportunități de carieră.

Dacă eşti interesat în această poziţie aplică on-line sau expediază CV-ul tău la adresa:  brandmanager.eurocosmetix@gmail.com  , cu mențiunea Agent de vânzări - Chișinău.

Doar candidații selectați vor fi invitați pentru a susține un interviu individual.