Compania Farmaceutică cu Capital Străin EUROFARMACO SA anunță concurs pentru suplinirea poziției vacante de:

Key account Manager

RESPONSABILITĂȚI
• Promovarea produselor la medici specialiști și în rețele de farmacii
• Pregătirea săptămânală a planurilor de vizite şi activităţi
• Realizarea numărului de vizite și a targetului de vânzări stabilit
• Raportarea zilnică a activității către managerul de departament

CERINȚE
• Studii superioare domeniu (medicină sau farmacie)
• Experiență anterioară în vânzare sau promovare medicală de minim 3 ani
• Excelente abilități de comunicare, prezentare și relaționare
• Orientare către client
• Bune abilități de prezentare
• Atitudine pozitivă și orientare către rezultate
• Cunoștințe operare PC
• Cunoașterea limbii română și rusă, engleza (prezintă un avantaj)
• Permis de conducere

OFERIM
• Pachet salarial motivant corespunzător performanței individuale conform Legislației RM
• Automobil
• Tichete de masă
• Programe de pregătire profesională

Adresa: Șos. Chișinău-Hîncești nr. 10, s. Sociteni, r. Ialoveni
Telefon: 026876061, 079332282
Adresa de e-mail: alina.marineac@ropharma.ro