Merceolog (or. Chișinău)

Responsabilităţile tale:
- Întocmeşte, efectuează comenzi de mărfuri către furnizori pentru completarea stocurilor;
- Primeşte şi verifică marfa livrată de furnizor;
- Compară, sortează şi verifică marfa;
- Participă la descărcarea și încărcarea mărfii la necesitate;
- Ordonează rafturile pe categorii de produse și pe tipuri de produse;
- Urmăreşte rafturile şi asigură încărcarea lor cu marfă în funcţie de vânzare;
- Urmăreşte şi verifică termenii de valabilitate a mărfurilor expuse în vânzare;
- Asigură adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
- Urmăreşte şi coordonează aplicarea etichetelor în funcţie de preţul nou stabilit;
- Asigură igiena depozitelor, rafturilor, sălii în general;

Ce aşteptăm:
- Studii: superioare /medii speciale;
- Cunoaşterea calculatorului, aparatelor de casă;
- Cunoştinţe în domeniul vânzărilor şi merceologiei;
- Experienţă în domeniul vânzărilor şi administrării - minim 5 ani;
- Abilităţi de organizare, administrare şi negociere;
- Responsabilitate, onestitate.

Ce oferim:
- Carieră într-o companie în expansiune continuă;
- Pachet salarial și social stimulativ (salariu de la 8000 lei)
- Traininguri la locul de muncă;
- Echipă prietenoasă;
- Mediu de lucru dinamic;
-Program de lucru de Luni-Simbata de la orele 7.40 la 18.00.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: magazin@gstandard.md   sau contactează-ne la 068050599 și noi avem grijă să te contactăm.
Te așteptăm în echipa George Standard
E-mail: magazin@gstandard.md
Telefon: 068050599 Ecaterina