Angajăm:

Contabil-Șef

Noi oferim:
• Salariu motivant (salariu fix + bonusuri );
• Grafic de lucru: de luni până vineri;
• Prânz gratuit;
• Traininguri de dezvoltare personală;
• Posibilitatea de creștere profesională;
• Hotelul este amplasat în sectorul Centru.

Responsabilități:
• Amabilitate, acuratețe, și seriozitate;
• Orientare către oaspete si rezultat;
• Abilități de a lucru în echipă, flexibilitate;
• Memorie vizuală, spirit de observație și onestitate;
• Sociabil, energic și responsabili;
• Stil de lucru organizat, eficient, orientarea spre performanța;
• Rezistență la stres;
• Atitudine pozitivă, seriozitate și responsabilitate pentru munca prestată.

Cerințe:
• studii superioare Economice,Finante, Contabilitate si Audit. / Analiza si Planificare.
• obligatoriu experiență în calitate de contabil-sef minim 2 ani;
• cunoașterea excelentă a limbii române & rusa;
• recomandari din partea unor colaboratori / clienti relevanti;

Poţi completa CV-ul cu foto actualizata la adresa de email - hr@sandalini.md  sau ne poti contacta la nr. + 373 68 600 322

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!