Angajăm:

Recepționer service auto (acceptăm și candidați fără experiență)

Un service auto modern este în căutare de personal pentru poziția de recepționer.

Îți dorești un post de muncă în cadrul unei companii mari, moderne și stabile? Ești cu gîndul la viitor și visezi la o carieră de succes? Atunci oferta noastră este pentru tine!

Chiar dacă nu ai experiență în domeniu, dar ai puține cunoștințe, tinzi să cunoști mai multe și să devii un bun profesionist aplică pentru această poziție! Nici un candidat nu va rămîne fără atenție.

Responsabilități:
- relaționare cu clienții (întîmpinarea clienților, recepționarea vehiculelor);
- vînzarea pieselor de schimb și a serviciilor de întreținere și reparație a automobilelor.

Cerințe:
- cunoașterea construcției automobilului (ar fi binevenită);
- cunoștințe bune de operare PC (cunoașterea programelor Тесdoc și 1C, deprinderi de utilizare a cataloagelor);
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- dorință de a învăța, a cunoaște lucruri noi și a munci.

Condiții de lucru:
- oportunitatea de a lucra în unul din cele mai moderne service-uri auto din țară;
- salariul plătit integral și la timp, bonusuri;
- angajare oficială în cîmpul muncii și pachet social;
- posibilități de formare profesională continuă și de mărire a salariului;
- oferirea uniformei și a accesului la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
- oportunități de carieră și șansa de a avansa pînă în poziția de manager.

Ești pregătit să muncești și să te dezvolți? Te interesează domeniul întreținerii și reparației automobilelor?

Atunci sună chiar acum: 078300455.

Vom răspunde la toate întrebările tale, îți vom spune tot ce trebuie să știi și chiar îți vom arăta locul în care vei munci.

Nu sta pe gînduri, vino și apucă-te de treabă!

Facebook: https://www.facebook.com/EUROGARAGEmd/
Web: http://eurogarage.md/