Agenția de publicitate „REXART” SRL angajează:

Designer

Cerințe față de candidat:
- studii superioare;
- fluență în limbile română și rusă;
- cunoștințe avansate de operare PC și navigare pe Internet;
- experiența și deprinderi practice de utilizare a programelor de editare a imaginilor (Abobe, CorelDraw etc.);
- disciplină, abilități de autoorganizare, sociabilitate, creativitate;
- abilități de negociere, simțul stilului și cunoașterea noilor tendințe;
- dinamism, orientare către rezultate și spirit de inițiativă;
- capacitatea de a lucra în echipă și independent.

Responsabilități:
- elaborarea și editarea materialelor promoționale;
- analiza ofertelor de publicitate și gestionarea materialelor promoționale.

Condiții:
- pachet social integral în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- sediu confortabil situat în sectorul Rîșcani al capitalei.

Nu ezitați să aplicați chiar dacă nu sunteți absolut sigur că veți face față. Noi examinăm toate CV-urile!

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: office@rexart.md