Vă doriți un job part time?

Vă place să interacționați cu oamenii și tindeți mereu spre dezvoltare?
Acum puteți deveni manager-operator în cadrul call centrului companiei „REXART”. Compania „REXART” SRL este unul din liderii în crearea de
materiale promoționale și suvenire.

Manager-operator call centru (part time) cu un salariu de 3 000 lei și bonusuri

Cerințe obligatorii:
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- abilități de exprimare corectă;
- atitudine amabilă și binevoitoare;
- capacitatea de a însuși lucruri noi;
- responsabilitate, punctualitate.

Responsabilități:
- apelarea telefonică a clienților potențiali incluși în baza de date existentă;
- expedierea prezentărilor către clienți prin poșta electronică;
- gestionarea bazei de date cu clienți;
- întocmirea dărilor de seamă privind activitatea realizată.

Condiții de muncă:
- program de lucru de la 9.00 pînă la 14.00 (de luni pînă vineri);
- pachet social integral;
- salariu + bonusuri;
- instruire;
- colectiv unit;
- oportunități de dezvoltare profesională;
- compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
- amplasarea sediului într-o zonă confortabilă (str. Miron Costin 5).

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: office@rexuvit.md
Pentru mai multe detalii sunați: 079-556-899 (Tatiana).