Grupul de companii „BPAY” SRL, lider pe piața furnizorilor de servicii nebancare (titular al licenței MMI000472 eliberate de BNM), angajează:

Operator serviciu clienți

Responsabilități:
- acordarea de asistență la telefon sau prin intermediul poștei electronice clienților companiei ce oferă servicii de procesare a plăților efectuate prin terminalele de plată sau prin pagina web www.bpay.md;
- identificarea problemelor și găsirea soluțiilor pentru rezolvarea acestora utilizînd baza de cunoștințe existentă.

Program de lucru: 09:00-21:00 (2 zile lucrătoare și 2 zile de repaus).

Cerințe:
- fluență în limbile română și rusă;
- capacitatea de a însuși cunoștințe noi;
- responsabilitate și capacitate de autoorganizare;
- cunoștințe de bază de operare pe calculator;
- abilități de comunicare.

Sunt acceptați candidați cu orice studii!

Condiții:
- salariu de 5 000 lei-8000 lei;
- pachet social integral;
- posibilitatea de a dezvolta competențe și aptitudini profesionale în domeniul IT lucrînd alături de adevărați profesioniști.

Expediați CV-ul la adresa electronică: director@mmps.md  cu specificarea „CV Operator”.