CSM UNIFORM SRL

ANUNȚĂ CONCURS PENTRU POSTUL:

Asistent - director în producere

 Cerințe:
- bune abilități de comunicare și lucru în echipă
- cunoasterea limbilor romănă, rusă și italiană.
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor și locului de muncă
- bune cunoștințe de Microsoft Office
- gîndire și capacitate de analiză și sinteză
- discernămînt și capacitate de a rezolva problemele
- putere de decizie și asumarea responsabilității

Descrierea jobului:
- Reprezentarea companiei în exterior (administrare cereri de colaborare, contracte)
- corespondența și colaborarea cu partenerii de afaceri ai întreprinderii
- administrarea documentației, promovarea inițiativelor, precum si raportarea activității proprii catre conducere
- analiza și căutarea noilor piețe de desfacere
- elaborarea și punerea spre aprobare politicile firmei în ceea ce privește organizarea procesului de producere
- organizarea ședințelor periodice cu responsabilii companiei, cît și cu reprezentanții partenerilor externi

Oferta:
- Salarizare motivantă
- Beneficii, perspective rămîn a fi discutate în urma interviului.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la: risorseumane.csm@montura.it