SMADSHOP.MD! ITI PROPUNEM SA LUCREZI CU NOI!

Ne dezvoltam foarte repede si avem nevoie de manager de vanzari active. Daca simti o pasiune fata de vanzari, daca esti gata sa lucrezi, atunci noi iti propunem sa faci parte din echipa noastra.

Contabil

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau medii speciale de profil;
- Cunoasterea aparatului de casa;
- Intocmirea facturilor de casa;
- cunoașterea programului 1C;
- punctualitate, spirit analitic dezvoltat, onestitate, responsabilitate, amabilitate, lucru în echipă;

Responsabilităţi:
- Evidenta intrarilor si iesirilor mijloacelor banesti (banca, casa);
- Introducerea intrarilor de marfuri;
- Urmarirea si actualizarea informatiilor legate de vinzarea marfurilor, stocuri de marfuri;
- Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale;

Oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md

Indicați poziția pentru care aplicați.