Smadshop.md este cel mai mare internet magazin din Moldova!

Scopul nostru principal este de a oferi oamenilor produse pentru casa si familie, la cele mai avantajoase conditii. Ținem să ne mărim gașca și suntem in căutarea persoanelor la fel de dinamice ca și noi. Dorim să te „cucerim” și credem că talentul tău ne va inspira să oferim noi dimensiuni ambițiilor noastre.

Contabil

Cel mai mare internet magazin din Moldova anunță concurs de suplinire a postului vacant de:  Contabil!

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare sau medii speciale de profil;
- Cunoasterea aparatului de casa;
- Intocmirea facturilor de casa;
- Cunoașterea programului 1C;
- Punctualitate, spirit analitic dezvoltat, onestitate, responsabilitate, amabilitate, lucru în echipă;

Responsabilităţi:
- Evidenta intrarilor si iesirilor mijloacelor banesti (banca, casa);
- Urmarirea si actualizarea informatiilor legate de vinzarea marfurilor, stocuri de marfuri;
- Introducerea, emiterea si evidenta facturilor fiscale;

Oferim:
- Pachet social complet;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);

- Program de lucru de 8 ore ( de la 8.00 – 17.00);
- O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
- Loc de muncă în oficiu confortabil vizavi de Shoping Malldova.

Suntem mereu bucuroși de mărirea echipei noastre.

Asteptăm CV-ul Dvs (cu foto) pe adresa de e-mail: hr@smad-grup.md
Indicați poziția pentru care aplicați.