Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Contabil sef - adjunct

Cerințe:

  • Studii superioare economice
  • Experiența în domeniul contabil, minim 7 ani
  • Responsabilitate, atenție, сapacitati organizatorice
  • Cunostințe avansate a SNC, IFRS, a  legislație fiscale si legislatiei muncii
  • Cunostințe de operare Microsoft Office (Excel, Word), softuri contabile, cunoasterea programei 1C.
  • Experienta in evidenta financiar-contabila in companii cu mai multe subdiviziuni / filiale reprezinta un avantaj

Responsabilități:

  • Evidenta stocurilor de marfa, materiale
  • Evidenta decontarilor cu furnizorii si clientii
  • Evidenta personala si salarizarea
  • Perfectarea darilor de seama fiscale si statistice
  • Corectitudinea reflectarii operatiunilor economice

Oferim:

  • Pachet salarial stabil, avantajos
  • Posibilitate de creștere în cariera și experiență
  • Posibilitate de a munci într-o echipă tînără și motivată
  • Posibilitate de a se instrui și de a crește profesional
  • Grafic: Luni-Vineri (8-17)

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la
adresa imexagro.contabilitate@gmail.com , indicand in subiectul mesajului
denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la aceste nr. de telefoane: +(373) 60 200 559