Suntem în căutarea unui nou coleg, în cadrul companiei noastre.

Contabil

Dacă îți dorești să acumulezi experiență practică și să te dezvolți în sfera contabilă, aceasta este oportunitatea ta!

Responsabilități cheie:
• Asigură înregistrarea cronologică, sistematică și corectă a operațiilor financiar-contabile
• Asigură evidența documentației de intrare / ieșire privind operațiunile de casă și bancare.
• Întocmirea ordinelor de plată bancare MDL și valutare

Cerințe:
• Studii superioare complete sau incomplete de profil (contabilitate)
• Cunoașterea standardelor naționale de contabilitate
• Cunoștințe de operare a programei de evidență contabilă 1C versiunea 8
• Grad înalt de responsabilitate și orientare spre rezultate.
• Cunoașterea obligatorie a limbilor române, ruse

Noi oferim:
• Posibilități de dezvoltare profesională și oportunități de avansare în carieră
• O echipă tânără, profesionistă și prietenoasă
• Un mediu de lucru plăcut într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău

Dacă corespundeți cerințelor și vă place oferta noastră, așteptăm un CV pe adresa valentina.armanu@misotextile.com
Indicați în subiectul mesajului denumirea poziției CONTABIL