Angajăm:

Casier / Кассир

Dacă vă place exactitatea și cifrele- atunci trebuie să veniți la noi! Noi deschidem funcția vacantă de casier. Avem nevoie de un angajat responsabil, care cunoaște ce înseamnă lucrul cu banii.

Cerințe:
- Experiență de muncă, cu banii
- Cunoștințe avansate PC (MS Office, 1С);
- Abilități de comunicare dezvoltate;
- Responsabilitate, onestitate, atenție la detalii

Obligațiuni:
- Primirea și eliberarea banilor
- Lucrul cu, conturile bancare- pregătirea documentației de achitare, introducerea în 1 C a extraselor din cont.

Condiții:
- Lucru în oficiu confortabil
- Salariu motivant (de la 6000 lei)
- Regim de lucru luni-vineri de la 08.00 - 17.00 (pauza de masă 1 oră) sâmbătă – de la 09.00-13.00
- Pachet social deplin
- Colectiv primitor și conducători obiectivi

Expediați cv-ul la adresa electronică hr@xiaomistore.md indicând funcția pentru care optați.Atașați în mod obligatoriu o fotografie.
Telefon: 078 800 724
Chișinău, șos.Muncești, 41 (în apropiere de Gara Feroviară)
Если вы любите точность и цифры - тогда вам точно к нам! Мы открываем вакансию кассира. Нам нужен ответственный сотрудник, который понимает что такое работа с деньгами.
Требования:
- Опыт работы с деньгами
- Расширенные знания ПК (MS Office, 1С);
- Развитые коммуникативные способности;
- Ответственность, честность, внимание к деталям;

Обязанности:
- Прием и выдача наличных средств.
- Работа с банковскими счетами - подготовка платежных поручений, ввод банковских выписок в 1С.

Условия:
- Обустроенное рабочее место в офисе;
- Достойную заработную плату (от 6000 лей)
- График работы – пн.-пт. С 08.00 - 17.00 (перерыв на обед 1 час) суббота – с 09.00-13.00
- Корпоративный пакет мобильной связи
- Полный соц.пакет
- Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md  в обязательном порядке с прикрепленным фото и с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 078 800 724
Кишинев, шос. Мунчешть, 41 (недалеко от ЖД вокзала)