Angajăm:

Contabil (fără experiență) / Бухгалтер (без опыта)

Avem nevoie de o persoană responsabilă și dinamică, care să-și îndeplinească sarcinile în termenii stabiliți. Persoană activă, deșteaptă și atentă- vă așteptăm! Acceptăm persoană fără de experiență, pentru a vă învăța ceea ce cunoaștem noi!

Cerințe:
- Studii superioare finisate (contabilitate, economie, finanțe)
- Cunoștințe avansate PC (MS Office, 1С);
- Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
- Abilități dezvoltate de comunicare;
- Responsabilitate, aptitudini organizatorice, atenție la detalii;
- Rezistent la situații de stres;
- Flexibilitate;

Obligațiuni:
- îndeplinirea, predarea și verificarea facturilor fiscale,
- Evidența și verificarea documentației contabile,
- Evidența operațiunilor valutare (casa, banca),
- Evidența produselor cu amănuntul,

Condiții:
- Lucru în oficiu confortabil
- Regim de lucru luni-vineri, de la 08.00-17.00 (pauza de masă 1 oră) sâmbăta de la 09.00-13.00
- Rețea corporativă de telefonie mobilă
- Pachet social complet
- Colectiv primitor și conducători obiectivi

Persoanele interesate pot expedia Cv-ul la email-ul hr@xiaomistore.md  în mod obligatoriu Cv-ul dvs. trebuie să conțină o poză, iar în tema scrisorii indicați funcția pentru care aplicați.
Telefon: 0788 00 724

Adresa: șos. Muncești 41 (nu departe de Gara Feroviară)

Нам нужен ответственный человек, который при этом не растягивает то, что можно сделать за полчаса на полдня.
Активные, умные и внимательные – ждем вас! Рассматриваем претендента без опыта, чтобы научить всему что знаем и умеем сами!

Требования:
- Профильное высшее образование (бухгалтерский учет, экономика, финансы)
- Расширенные знания ПК (MS Office, 1С);
- Знание румынского и русского языков на высоком уровне;
- Развитые коммуникативные способности;
- Ответственность, организованность, внимание к деталям;
- Стрессоустойчивость;
- Гибкость

Обязанности:
- Обработка, выставление и контроль накладных;
- Прием и проверка бухгалтерских документов;
- Учет денежных операций (касса, банк);
- Учет розничного товарооборота.

Условия:
- Обустроенное рабочее место в офисе
- График работы – пн.-пт. С 08.00 до 17.00 (перерыв на обед 1 час) суббота – с 09.00 до 13.00
- Корпоративный пакет мобильной связи
- Полный соц.пакет
- Доброжелательный коллектив и адекватные руководители

Высылайте резюме на hr@xiaomistore.md  в обязательном порядке с прикрепленным фото и с указанием вакансии на которую претендуете.
Телефон: 0788 00 724

Адрес: Мунчешть 41 (недалеко от ЖД вокзала)