IM Delta-Medica SRL este o companie dinamică de distribuție a brandurilor: Dr. Frei, Swiss Energy, Dentissimo, Microlife, Gamma, Onelife, Bionime, Medtextile, Dolphi, HomeTest și altele, este în căutarea unei persoane responsabile care va îndeplini funcţia de Contabil-operator

Contabil-operator

Vino în echipa noastră!

Oferim:
- Salariu motivant;
- Condiții de muncă competitive;
- Posibilități ample de avansare în carieră;
- Oportunități de dezvoltare profesională;
- Angajare oficială în câmpu muncii cu pachet social deplin;
- Program de lucru full time, 9:00-18:00 luni-vineri;

Responsabilități:
- Prelucrarea documentelor primare și întroducerea lor în 1C;
- Emiterea facturilor de eliberare a mărfii, evidența activelor ș.a;
- Casa;
- Deconturi de avans, foi de parcurs;
- Intocmirea rapoartelor interne;
- Participarea la inventarierea marfurilor ș.a;
- Alte sarcini specificate de contabilul-șef;

Cerințe:
- experiență de muncă în calitate de contabil în comerț minim 2 ani;
- Operare 1C (versiunile 8.0 și 8.3);
- Operare PC - Microsoft Office (În special Excel);
- Persoană responsabilă, dinamică, încrezatoare în propriile forțe;
- Inițiativă, gândire analitică și logică;
- Persoană energică, comunicativă, cu capacitate de relationare;
- Rezistentă în activități repetitive,
- Cunoasterea legislației fiscale în vigoare;
- Cunoașterea limbii română și rusă;

Vă rugăm să expediați CV-ul pe email-ul: lilia.stoiciuc@frei.md   indicând funcția la care candidați.

Persoanele selectate vor fi învitate la interviu.