Compania HR-Consulting (www.search4staff.com ) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de:

Tehnician

Companie Internatională.

Responsabilitati:
• Mentenanta preventiva a utilajului
• Reparatia utilajului la cerere
• Montarea si demontarea utilajului
• Confectionarea utilajului
• Receptionarea si eliberarea materialelor de marketing
• Evidenta si controlul stocului de materiale de marketing si utilaje
• Mentinerea ordinii in depozit
• Mentenanta oficiului

Cerinte:
• experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;
• studii medii; studiile superioare reprezinta un atu;
• atestat (calificare) de electrician - obligatorie;
• atentie la detalii;
• bune abilitati de comunicare si relationare;
• permis de conducere (categoria B).

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoare adresa de e-mail: sv20@search4staff.com
Pentru detalii apelați +37360102909.

Va rugam sa indicati codul postului vacant in titlul scrisorii: THN

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidatii care intrunesc cerintele postului vor fi contactati in vederea unui interviu.