Angajăm:

Broker Ipotecar (10 000 MDL Stabil+ Comision din creditele eliberate)

Beneficii:
• Salariu competitiv și alte avantaje financiare
• Program de muncă stabil
• Oportunități de dezvoltare profesională

Atribuţiile de bază şi responsabilităţile postului:
- Identificarea nevoilor clienților, recomandînd serviciile și produsele de creditare corespunzatoare;
- Oferirea consultaţiilor individuale cu privire la procedurile, termenii şi condiţiile relevante procesului de creditare;
- Colectarea pachetului de acte pentru creditarea clientului
- Analiza potentialului clientului intr-u rambursarea creditului
- Monitorizarea eliberarii creditului

Cerinţe faţă de candidaţi:
• Studii superioare cu profil economic
• Experienţă bancară minim 1 an (departamentul Creditare)
• Cunoștințe avansate de aplicare MS Office (Word, Excel, Power Point)
• Abilități analitice și planificare
• Orientare spre procese și rezultat
• Capacitate de a lucra individual și în echipă

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul (POZA OBLIGATORIU) la adresa de e-mail: hr@cvartalimobil.md
Informaţii suplimentare la tel.: 079293222