Wippo IT angajează:

Project Manager

Despre noi
Succesul nostru rezulta din numeroasele dezvoltări si implementări realizate, iar misiunea noastră este sa sporim eficienta afacerilor clienților noștri si potențialul lor de creștere.

Soluțiile/domeniile de activitate în sectorul IT pe care le elaborăm, sunt:
- Customer Relationship Management (CRM);
- Aplicații/module specializate - Sales Force Application (SFA), Proof of Delivery (POD), integrate cu sistemul de gestiune - CRM;
- Platforme Web integrate cu sisteme de gestiune contabile și/sau CRM;

Responsabilitățile:

  • Acest rol implică gestionarea zilnică a proiectelor și monitorizarea strictă a tuturor sarcinilor de implementare a proiectului:
  • Sunteți responsabil și responsabil pentru implementarea în timp util a proiectelor de cercetare și activare și sunteți prima persoană care răspunde la întrebări și la solicitările de urmărire din partea persoanelor implicate în executarea proiectului.
  • Sunteți responsabil pentru activitatea de informare a echipei de service de proiect și conduce proiectul de la început până la sfârșit (set-up, implementarea, colectarea de date și analize / raportare).
  • Micro planificarea implementării proiectului, ținând cont de capacitatea internă, de competențele echipei de servicii a proiectului și de așteptările clientului
  • Urmăriți rapoartele de stare și rapoartele de calitate, definiți acțiunile adecvate și verificați executarea acestor acțiuni
  • Coordonați și prioritizați sarcinile din cadrul echipei de servicii a proiectului, pe baza cunoștințelor dvs. privind importanța și urgența fiecărui proiect

Cerințe:

  • 2 ani de experiență într-un rol similar (management de proiect IT)
  • Experiență în limba engleză
  • Competențe excelente pe PC
  • Excelente abilități de management de proiect
  • Abilitatea de a lucra într-un mod structurat și independent
  • Abilitatea de a face mai multe sarcini și flexibilitate față de schimbările din planificarea zilnică
  • Soluția orientată, asertivă într-o manieră constructivă, încrezătoare
  • Inițiativă de nivel înalt, energie, entuziasm și profesionalism
  • Cunoștințe în domeniul IT

Noi oferim:
• Angajare oficială
• Graficul de lucru: 5 zile în săptămână
• Dezvoltare profesională
• Proiecte creative și interesante

Accesați site-ul nostru: www.wippo.md
Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@wippo.ro